Zakres usług / Prawo rodzinne

Warning: Undefined array key "title" in /home/owlstron/domains/adwokatlitwinek.pl/public_html/wp-content/themes/universal-theme/blocks/block-text.php on line 10

Prawo rodzinne to dziedzina bardzo delikatna i wymagająca nie tylko znajomości przepisów prawa, ale w szczególności empatii, zaufania i odciążenia psychicznego. Ostatnia cecha bywa zazwyczaj najważniejszym z powodów skorzystania z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Udzielając kompleksowej porady prawnej pomogę zrozumieć zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, a prowadząc sprawy przed sądem gwarantuję profesjonalizm i pełne wsparcie.

W szczególności zajmuję się sprawami o:

  • rozwód i separację
  • podział majątku wspólnego
  • alimenty
  • kontakty z dzieckiem i ich zabezpieczenie
  • władzę rodzicielską
  • ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa
POZNAJ OFERTĘ

Zakres usług

Prawo cywilne

Umowy? Odszkodowania? Własność? Oferuję kompleksowe konsultacje oraz profesjonalne prowadzenie spraw z zakresu szerokorozumianego prawa cywilnego.

Prawo spadkowe

Kompleksowo i fachowo zadbam o Twoje sprawy z zakresu prawa spadkowego. Spadki, testamenty, kolejność dziedziczenia, dożywocie, zachowek …

Prawo rodzinne

Sprawy rodzinne obciążone są zazwyczaj dużym ładunkiem emocjonalnym. Dbając o Twoje sprawy z zakresu prawa rodzinnego oferuję profesjonalną pomoc prawną oraz pełne wsparcie i zaufanie.

Prawo karne

Oferuję pomoc jako obrońca w sprawach karnych i wykroczeniowych oraz reprezentuję osoby pokrzywdzone przestępstwem.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Profesjonalna pomoc prawna w zakresie praw i obowiązków pracownika i pracodawcy. Reprezentacja w sprawach z ZUS-em, KRUS-em i Państwową Inspekcją Pracy.

Windykacja należności

Masz problem z odzyskaniem długu? Zajmę się sądową egzekucją należności oraz reprezentacją w postępowaniu prowadzonym przez komornika sądowego.

Prawo gospodarcze

Świadczę profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym, małym i dużym firmom w zakresie umów, prawa spółek i odzyskiwania należności.

Odwołania i skargi

Otrzymałeś negatywną dla siebie decyzję administracyjną? Skorzystaj z mojej wiedzy przy sporządzaniu odwołania lub skargi do sądu administracyjnego.

×
Masz pytania i wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu